середа, 20 грудня 2017 р.

Безкоштовний тренінг “Тестування у роботі учителя”

Ви вже думаєте про Новий рік? Чудово! У нас для вас є подарунок! Тренінг “Тестування у роботі учителя” для педагогів, які бажають навчитися використовувати Go Pollock, Google-форми, Kahoot, Plickers для проведення он-лайн досліджень, опитувань, створювати предметні тести, налаштовувати автоматичну перевірку відповідей та працювати із даними.
Який сервіс самий ефективний? З вами будуть розбиратися Віталія Тимчина, Василь Станіславчук, Валентин Філіпчук.
Попередня реєстрація обов’язкова за формою https://goo.gl/forms/HfMysrUtj6MaUCpt2
Участь у заході є безкоштовною.
28 грудня, 10.00-15.00, РОІППО (вулиця Вячеслава Чорновола, 74, Рівне)
Максимальна кількість учасників – 20.
Кому цікаво?
Усім освітянам!

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Дистанційний курс "Е-дидактика та змішане навчання"

Дистанційний курс від Oksana Pasichnyk “Е-дидактика та змішане навчання”.
Усі завдання курсу наразі доступні на сайті open.ucu.edu.ua. Якщо до 15 січня виконати 75% поточних завдань та тестів курсу, отримати не менше 12 балів (з 16) за підсумковий тест, можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації протягом 72-годинної програми.

неділя, 17 грудня 2017 р.

Як прокачати свої вміння для ефективної взаємодії з людьми, технологіями та світом у майбутньому

Наскільки ви любите прогнози? А про торішній сніг? От, до прикладу — наступного понеділка “Український Тиждень” опублікує спільний із The Economist проект — “Світ у 2018-му”. У світовому контексті розповідатиметься про роботизацію, дронів, інтернет речей, економічне зростання країн Азійсько-Тихоокеанського регіону. Натомість в українській частині читатимемо, зокрема, про Парламент, децентралізацію, медичну та пенсійну реформи. Здається, що майбутнє настає всюди, а до нас невтомно приходить учорашній день.
Але чи готові ми до настання 2018-го, 2019-го, 2020-го років..? Можливо, цей нескінченний день бабака — імбринів часовий контур, в який ми самі неусвідомлено замкнулися з чистого і відвертого страху перед незвіданим? Чого ж нам бракує, щоб допустити майбутнє в Україні вже сьогодні? Одна з можливих відповідей — у нашому суспільстві ще не зібралася критична маса громадян, оснащених для реалій майбутнього, що стрімко наближається. Проте світове визнання українських митців, інноваторів, стартаперів, активістів та науковців свідчить — знання, компетенції, навички майбутнього в Україні є і навіть більше — вони потужно генеруються тут, а відтак можуть і мають ширитися в суспільстві.

понеділок, 11 грудня 2017 р.

Безкоштовний дистанційний курс "Додатки Google у професійній діяльності".

Друзі, рекомендую звернути увагу на цей курс від Антоніки Букач.
Відкрито реєстрацію для навчання за дистанційним курсом "Додатки Google у професійній діяльності".
Антоніна запрошує всіх бажаючих!)))
* Анонс https://goo.gl/pcDp29;
* Реєстраційна форма https://goo.gl/in34Pm
* Навчальна програма (60 годин) https://goo.gl/bJqc9P

неділя, 10 грудня 2017 р.

ФОРУМ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ INED

Форум інноваційної освіти був неймовірно цікавим. 200 вчителів та директорів шкіл з усієї України зібрались обговорити інноваційні зміни в освіті. Кожен спікер, кожен тренер хотів бути максимально корисним аудиторії. І їм це вдалось на всі 100%. Дуже дякую організаторам за вашу роботу і за можливість познайомитись з цікавими та прогресивними педагогами. Я дуже раділа, зустрічі з двома колегами з Рівненської області - це Svitlana Chergeyko та Лєна Гончарук 
(вчитель початкових класів у Шубківській ЗОШ І-ІІІ ст.). Анна Жарова розповідала про навички ХХІ ст., яким потрібно навчати з дитинства, та освітні технології, які можуть у цьому допомогти. Під керівництвом Данііла Гармаша та Андрія Чухлєба я створила свого першого робота та дізналась про нові предмети у контексті формування ключових компетентностей нової української школи. А кожна каво-перерва доповнювалась новими знайомствами, інформацією з майстер-класів і враженнями.

Година Коду 2017


#HourOfCode Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учасників у більш, як 180 країнах світу. До події Година Коду 2017‬  долучились члени кафедри природничо-математичної освіти РОІППО та учителі інформатики що працюють з учнями початкових класів ЗНЗ Рівненської області, а також учні Квасилівського НВК "школа-ліцей". Заходи проходили у дуже дружній та веселій атмосфері. Приємно було бачити як учасники допомагають один одному та радіють перемогам.
Всім вдалось виконати умови курсу та отримати свій сертифікат. Педагоги повезуть ініціативу у свої школи, адже кожен може організувати заходи в рамках Години Коду. А для дітей подібні заходи показують, що програмування може бути веселим та цікавим.
Деталі https://hourofcode.com або https://code.org

пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Марафон написання листів

ЩО ТАКЕ МАРАФОН НАПИСАННЯ ЛИСТІВ?
Це – глобальна та щорічна правозахисна кампанія, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

ЯК ПРИЄДНАТИСЬ?

Підпиши петицію на підтримку цьогорічних героїв та героїнь Марафону. Ти можеш зробити це онлайн на цьому сайті:


Коротко про мій захід...
Чи можемо ми зробити цей світ кращим? Чи можуть наші маленькі дії давати великі результати? Чи краще опустити руки і чекати? Ці питання турбували учнів Квасилівського НВК під час розмови про Глобальні цілі сталого розвитку, а саме «мир і справедливість» та «співпраця заради досягнення цілей». Ми всі мріємо про мир та справедливість. А чи можуть наші маленькі дії давати великі результати ми вирішили перевірити практично і долучилися до #МарафонНаписанняЛистів з http://marathon2017amnesty.org.ua/

вівторок, 28 листопада 2017 р.

#книгоНУШ. Освітянські спільноти мають можливість отримати комплект з 36 книжок для власного розвитку

Громадська спілка “Міжнародний інститут інтегрального розвитку”, EdCamp Ukraine, Простір емоційного розвитку EMPATIA.pro та видання “Нова українська школа” запускають проект “Книжкові лабораторії змін “ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ” в освітянських спільнотах”. Він є продовженням проекту “Інтегральне лідерство в освіті” та ініціативи #книгоНУШ, метою якої є збір книг для освітянської бібліотеки. Уже понад місяць лідери/-ки думок діляться рекомендаціями книжок для освітян, які згодом увійдуть до бібліотеки осередку навчання освітян упродовж життя “Біла ворона”. Проект #книгоНУШ прагне розвивати освітянські бібліотеки по всій Україні, і тепер у цьому йому допомагає “Міжнародний інститут інтегрального розвитку”. 
“Уже вдруге ми реалізуємо проект “Інтегральне лідерство в освіті, – зазначає Голова Громадської спілки “Міжнародний інститут інтегрального розвитку” Катерина Ясько. – Цього року 30 освітян вивчали психологію розвитку, ненасильницьку комунікацію, сучасні еволюційні теорії – інтегральну теорію Уїлбера та спіральну динаміку Дона Бека та Кріса Кована.
Завдяки цьому проекту ми придбали 20 комплектів по 36 книжок10 комплектів ми хочемо передати школам, в яких працюють учасниці й учасники проекту, а ще 10 – іншим найбільш активним та найбільш мотивованим учасникам реформаторського процесу у сфері освіти”.
Взяти участь у проекті “Книжкові лабораторії змін “ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ” в освітянських спільнотах” можуть вчителі/-ки, які прагнуть отримати у свої бібліотеки якісну літературу для особистого та професійного розвитку.

10 найважливіших навичок, яким треба навчити дітей сьогодні, щоб вони були затребувані завтра

середа, 8 листопада 2017 р.

Зустрічайте старт нового навчального сезону в хабі «Освіторії»!

Зберігайте графік найближчих заходів, щоб не пропустити найцікавіші події. Участь у кожному тренінгу – безкоштовна, незабаром будуть відкриті онлайн-форми реєстрації учасників. На курси із видачею сертифікатів «Освіторія» надає гранти.
9 листопада - Урок-презентація з використанням технології віртуальної реальності (спікер - Уляна Автономова);
16 листопада - Презентація освітніх можливостей платформи thefuture.news (Олександр Лісовський);
18 листопада - Освітянська ІКТ-прокачка. Частина 1. Інфографіка, інтерактивні сервіси, Google-сервіси (Таня Ткаченко);
21 листопада - Лекція «Здоровий розвиток: як допомогти дітям навчатися легше й краще» (Інна Засоба);
25 листопада - Креативні педагогічні стратегії (Юрій Гайдученко);
27 листопада - Мотиваційна лекція «Зміни: інструкція з використання» (Микола Скиба);
7 грудня - Майстерня-презентація: «Батл освітніх систем: Фінляндія проти Естонії» (Olenka Severenchuk);
9 грудня - Освітянська ІКТ-прокачка. Частина 2. Навчальне відео, You-tube канали (Таня Ткаченко);
12 грудня - Творча майстерня: «Креативні рішення для навчального процесу» (Микола Скиба).


Навчально-методичний посібник “Порадник для вчителя”



1.  Концепція «Нова українська школа» [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/ua-sch-2016/ вільний. – Назва з екрана
2. Державний стандарт початкової загальної середньої освіти(проект) [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://mon.gov.ua/content/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2017/08/21/novij-derzhavnij-standart-pochatkovoyi-zagalnoyi-osviti.pdf вільний. – Назва з екрана
3. Інформатична освітня галузь [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://newstandard.nus.org.ua/derzhavni-vymogy-do-rivnya-zagalnoosvitnoyi-pidgotovky-uchnya-uchenytsi/informatychna-osvitnya-galuz/, вільний. – Назва з екрана

вівторок, 7 листопада 2017 р.

15 ХАРАКТЕРИСТИК ВЧИТЕЛЯ XXI СТОЛІТТЯ

Останні технологічні досягнення вплинули на багато сфер нашого життя і змінили те, як ми спілкуємося, співпрацюємо, вчимося і, звичайно, навчаємо інших. Водночас ці успіхи розширили  наш словник, додали до нього визначення, наприклад, цифрових аборигенів, цифрових емігрантів, а також – “учителя XXI століття.”
Поки пишу цей допис, намагаюся згадати, чи чула я коли-небудь такі фрази, як “вчитель XXI століття” або “вчитель XIX століття.” Швидкий пошук Google запевняє мене, що немає таких словосполучень. Зміна “XX” на”XXI” приносить зовсім інші результати: школи XXI століття, освіта XXI століття, учитель XXI століття, навички XXI століття – все там! Я пошукала і в Twitter Hashtags і Amazon, але результати виявились такими ж самими – нічого про “вчителя XX століття”, але дуже багато для ” XXI “: # teacher21, # 21stcenturyskills #21stCTeaching. Книг з назвами, що включають”XX століття” також немає, але є досить багато про викладання XXI століття.
Очевидно, що навчання в XXI столітті зовсім інше явище. Ще ніколи навчання не відбувалось так, як  зараз: скрізь, весь час, на будь-яку можливу тему, підтримуючи будь-який можливий стиль навчання. Але що це означає бути вчителем XXI століття?
Нижче 15 характеристики вчителя XXI століття:
number41КЛАС ОРІЄНТОВАНИЙ НА УЧНЯ І ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Оскільки учні мають доступ до будь-якої інформації, звичайно, немає змісту “годувати їх з ложечки” знаннями або вчити за принципом “всі однакові”. Учні мають різні особливості, цілі й потреби, і пропонувати персональний підхід не тільки можливо, але й бажано. Коли учні роблять власний вибір, вони наче «володіють» своїм навчанням, а це підвищує внутрішню мотивацію і вимагає більших зусиль – ідеальний рецепт для поліпшення результатів навчання!
number40
УЧНІ  – ТВОРЦІ

четвер, 2 листопада 2017 р.

Запрошуються агенти змін які викладають англійську мову

Міністерство освіти і науки України розпочинає нову Програму для вчителів англійської мови «Вчителі англійської мови – агенти змін».
Програму спрямовано на покращення якості викладання та підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати методичну допомогу у районних центрах та області.
До участі запрошуються вчителі англійської мови педагогічний стаж яких складає не менше 5 років, та які мають підтвердження професійного розвитку за останні 2 роки (участь у конференціях, круглих столах,он-лайн курсах,літніх школах,творчих майстернях тощо).
Детальна інформація за посиланням Опис проекту

середа, 1 листопада 2017 р.

EdCamp запрошує долучитися до всесвітнього уроку гідності

Команда EdCamp Ukraine запрошує адміністрації шкіл і вишів, педагогів, волонтерів до участі у Всесвітньому Дні Гідності. Для цього планується організувати сумісну подію на підтримку ініціативи в будь-який день символічного проміжку: з 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією). День гідності є одноденним навчальним курсом, який проводиться для освітян, учнів, студентства за участі представників науки, культури, медіа, бізнесу, молодих лідерів, які спільно з педагогами представлять основні принципи гідності, поділяться історіями з власного життя, а також допоможуть молоді намітити, що саме варто зробити протягом наступного року для посилення почуття власної гідності й поваги до інших людей.
Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – мотивувати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.
Реєстрація на орієнтаційний вебінар, де викладачі зможуть отримати детальну інформацію про подію та особливості її проведення, відкрита до 23:59 12 листопада. Ви отримаєте безкоштовно докладні методичні рекомендації, сертифікати участі, а також підтримку всієї спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine.

Усесвітній День Гідності 2017 відбудеться під патронатом Міністерства освіти і науки. Ініціативу цього року також підтримують: спільнота Global Shapers community, представництво в Україні Amnesty International й Перший міжнародний портал вебінарів.
Якщо у вас виникнуть запитання, відповіді на них можна отримати за адресою for@edcamp.org.ua або на сторінці у Facebook.

Освітяни можуть отримати стипендію на участь у тренінгу з ненасильницької комунікації

Організатори тренінгу з ненасильницької комунікації з Евою Рамболою оголосили конкурс на 5 стипендій для освітян на безкоштовну участь у заході.
Про це йдеться на FB Empatia.
Тренінг відбудеться 10 листопада у Києві на вул. Івана Мазепи, 1.
Якщо ви бажаєте отримати стипендію, потрібно до 5 листопада заповнити анкету за цим посиланням.
Коли ж ви хочете оплатити участь освітян у тренінгу, напишіть організаторам на info@empatia.pro.
Детальніше про тренінг можна дізнатись у нашій афіші.

вівторок, 31 жовтня 2017 р.

Протягом року старшокласників безкоштовно навчатимуть програмуванню


Компанія Samsung за підтримки Міністерства освіти і науки відкриває IT-школу для учнів 911 класів у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці та Одесі.
Про це йдеться на сайті школи.
“Протягом навчального року учні засвоять знання з таких тем: основи програмування на мові Java, введення в об’єктно-орієнтоване програмування, основи програмування Android додатків, алгоритми і структури даних на мові Java, основи розробки серверної частини мобільних додатків, а умовою успішного завершення курсів стане створення власного мобільного додатку на платформі Android”,  зазначають організатори.
Заняття відбуватимуться двічі на тиждень у класах, обладнаних Samsung.
Програма створена для старшокласників, які мають здібності до алгоритмічного мислення, захоплюються ІТ-технологіями, мають стійкі знання зі шкільного курсу математики, ознайомлені з основами логіки, теорії множин та операцій над ними, а також мають стійкі навички подання числових даних у різних системах числення та виконання арифметичних дій з ними.
Зареєструватись можна за цим посиланням.

середа, 25 жовтня 2017 р.

Форум Інноваційної Освіти


Форум Інноваційної Освіти - це подія для активних освітян - директорів та вчителів шкіл з усієї України! Форум присвячений переосмисленню ролі вчителів, учнів, батьків, громади та їх взаємодії
Ви можете познайомитись та обмінятись досвідом з успішними колегами, краще підготуватися до змін у системі освіти, дізнатися більше про закордонний підхід, поділитися своїми думками і напрацюваннями. 
Зі свого боку учасники проекту "Школа 3.0" у Львові поділяться з вами своїм досвідом побудови культури інновацій у школі. 
Серед запланованих тем для обговорення та майстер-класів:
- реалізація освітньої реформи в Україні;
- трансформація навчання за допомогою сучасних технологій;
- новітні методи навчання;
- практичні інструменти тімбілдінгу;
- фасилітація як інструмент для залучення різних стейкхолдерів освітнього ринку;
- залучення громади до розвитку школи.
Форум відбудеться 9 грудня 2017 року з 9.00 до 18.10 у Львові в Українському католицькому університеті (вул. Козельницька, 2А).
8 грудня запрошуємо усіх охочих познайомитися та поспілкуватися у неформальній атмосфері напередодні основної події. Єднаймося)
Для участі у форумі потрібно:
1. Заповнити форму https://goo.gl/forms/HP7p7CgqKzn6wkC12
2. Дочекатися підтвердження участі на свою електронну скриньку.
3. Сплатити організаційний внесок за наданим посиланням - 100 грн з особи.
4. Приїхати і отримати максимум професійної користі і вражень!
Захід відбудеться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, проекту "Простір освітніх ініціатив", Львівської міської ради та Impact Hub Odessa.

пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.

« МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA».

Асоціація «Uсraina CreAttiva» запрошує всіх бажаючих до участі в міжнародному конкурсі дитячого малюнку
« МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA».
Моя Україна - це безкрайні лани пшениці, жовті соняшники, блакитне небо, тепле море, могутній Дніпро, чарівні гори та ліси, безмежні степи, міста та села, заводи, фабрики, шахти... Вишневий садочок біля хати, чорнобривці, бабусині вареники, лелека, який приніс тобі братика, або гарбуз, що отримав залицяльник від сусідської дівчини - це теж моя Україна! Найбільший у світі літак, гвинтокрил, перший супутник Землі, ракетний двигун та інші всесвітньо відомі відкриття, які були зроблені українцями; видатні постаті в історії країни, герої та звичайні люди - ваші рідні і друзі, військові, спортсмени, будівельники, вчителі, лікарі, люди, які живуть і працюють на землі твоїх пращурів - все це Україна! Зобрази, що означає для тебе Україна, як ти уявляєш свою Батьківщину - рідну землю, яку українці душевно називають Ненькою! А може ти намалюєш свого песика чи улюблену кицю, яка спостерігає, як матуся співає тобі колискову? За допомогою малюнка познайом дітей всього світу з саме твоєю Україною.До участі у Конкурсі на тему «МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA» запрошуються юні художники віком від 5 до 17 років включно. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно створити малюнок на вказану тему, форматом А3 або А2. Творча робота (малюнок) може бути виконана у будь-якій техніці – олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю - як підкаже фантазія юному художникові. Кількість робіт від одного учасника не обмежена. Переможців, котрих визначить професійне журі у складі українських та італійських художників та представника Посольства України в Італії за результатами Конкурсу, буде нагороджено подарунками.
В конкурсі можуть прийняти участь діти, які живуть в Італії, в Україні, а також в інших країнах світу.

Прийом художніх робіт триватиме з 10 жовтня по 01 грудня 2017 року.

пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

Всеукраїнська програма “Демократична школа”

Хочете реформувати Ваш навчальний заклад, користуючись правом на шкільну автономію?
Хочете довідатися, як створити інклюзивне й безпечне навчальне середовище у школі?
Хочете, щоб Ваша школа виховувала відповідальних та активних громадян?
Долучайтеся!
На початку 2018 року 46 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери Програми допожуть школі здійснити оцінку потреб для демократичних змін, розробити й реалізувати шкільні проекти у 2018/2019 н.р., а також сприятимуть обміну досвідом між школами із різних областей України.
Заохочуємо до участі у Програмі школи з об’єднаних територіальних громад.

четвер, 12 жовтня 2017 р.

60 тисяч за круту ідею: оголошено конкурс інноваційних рішень для шкіл

Фонд Випускників України оголосив конкурс “Я - інноватор” на найкращі рішення для навчальних закладів.
Про це повідомили у FB фонду.
“Мрієте запустити власний успішний проект? Створити унікальний продукт, затребуваний ринком та актуальний для суспільства? Почніть сьогодні —навчіться мислити інноваційно та знайдіть рішення, яке покращить навчальний процес для української молоді“, - йдеться у повідомленні.
Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

неділя, 8 жовтня 2017 р.

Церемонія вручення першої премії Global Teacher Prize Ukraine

Червона доріжка, шампанське, посмішки, друзі. Саме так зустрічали всіх вчителів на церемонії вручення першої премії Global Teacher Prize Ukraine! Все, як у зірок! 20 найкращих педагогів України! Я радію від того, що Вам вдається змінювати цей світ на краще! Бути з Вами поруч - величезне щастя. Особливі вітання Паулю Пшенічка! 🙂 Команда Global Teacher Prize Ukraine - неймовірні!!! Дякую за Вашу віру в кожного вчителя! За вогонь в серцях, що Ви запалили. Дякую Вам та Вашим партнерам за чудове свято! #ВчителіВажливі

неділя, 17 вересня 2017 р.

Форум видавців у Львові

З 14 по 16 вересня брала участь у роботі Освітнього кластера Форуму видавців у Львові. Три натхненні дні! Це 60 спікерів із них 9 педагогів-новаторів із 7 областей України, 8 дискусій, 3 події формату “діалог практиків”, 9 майстер-класів, 4 інтерактивні сесії, 7 книжкових презентацій, тисячі нових ідей та інсайтів, безмежний потенціал розвитку і самоосвіти для кожного. Ключовими темами були - творення Нової української школи, педагогіка партнерства та навчання вчителів. Спілкувалась, відвідувала заходи форуму і насолоджувалась вишуканою атмосферою! Адже знання - це запорука успіху і потрібно завжди вдосконалюватись для досягнення бажаних мрій! :)

неділя, 10 вересня 2017 р.

Анкета на конкурс по отриманню трирічного гранту. Програма FIRST LEGO League (9-16 років).

Подати заявку на отримання гранту може будь-який державний навчальний заклад, який ще ніколи не брав участь у програмі FIRST LEGO League. Цей грант розрахований на три роки і включає в себе наступну підтримку:
1й рік участі – базовий набір LEGO Mindstorms Education EV3 та поле для виконання місій роботом;
2й рік участі – ресурсний набір LEGO Mindstorms Education EV3 та поле для виконання місій роботом;
3й рік участі – 1 великий сервомотор EV3, 2 середніх сервомотора EV3, 2 датчика кольору, набір з кабелями.

Детальна інформація http://firstlegoleague.org.ua/

субота, 9 вересня 2017 р.

Наскрізні теми. Інтеграція у викладанні STEM-предметів

НОВИЙ СЕЗОН ОСВІТНІХ ПОДІЙ від Міжнародного освітнього центру:
 ПСИХОЛОГІЧНІ ТРЕНІНГИ, орієнтовані на глибоке розуміння системи розвитку зрілої особистості. Тренінги проводять професійні психологи.
 ТВОРЧІ МАЙСТЕРНІ – спеціалізовані заняття з певної теми, що передбачають активне залучення аудиторії для формування практичних навичок у учасників. Включають обговорення та аналіз практичних проектів учасників. Майстерні розроблені на основі реальних кейсів та містять розробки і методики, придатні для подальшого використання у навчальній діяльності.
Тренінги та майстерні будуть корисні усім, кого цікавлять питання:
• альтернативного підходу до викладання;
• системи розвитку зрілої особистості;
• розвитку критичного та креативного мислення;
• підвищення мотивації у дітей;
• впровадження STEM-освіти у навчальних закладах;
• інноваційних форм роботи сучасної школи;

пʼятниця, 8 вересня 2017 р.

Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

З 15 вересня 2017 року по 15 березня 2018 року відбудеться Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері. До участі запрошуються учні 1-4, 5–11 класів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.
Організатори Конкурсу: Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Мета Конкурсу – привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: «Моя земля – Україна-мати»,  «Цінності української родини – традиції і сучасність».
Умови конкурсу за посиланням.