неділя, 19 лютого 2017 р.
Сьогодні Україна відзначає День Державного Герба
Що ми знаємо про герб України? Більшість з нас обмежується тим, що це золотий тризуб на синьому фоні. Ще дехто ще навчився читати в ньому приховане слово “воля”. Але насправді все не так просто. Ви замислювались, наприклад, чому саме тризуб? Що це взагалі за символ? Коли він з'явився на наших землях? ТРИЗУБ: ЗАКОДОВАНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД НАШИХ ПРЕДКІВ. Саме це стверджує uamodna.com.
четвер, 16 лютого 2017 р.
Квасилівський НВК є організатором заходу до Дня безпечного Інтернету 2017 (SID 2017)
Цей бейдж видано організатору заходу в Україні до Дня безпечного Інтернету 2017 (7 лютого 2017 року) під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Бейдж підтверджує підтримку та заохочування дітей, молоді, педагогів та батьків на зміну та створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надання знань, навичок та підтримки, необхідних для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.
вівторок, 14 лютого 2017 р.
З днем Валентина
Приєднуйся до флешмобу
"Моє найкраще вітання".
Розмісти своє вітання за посиланням на дошці зі стікерами.
понеділок, 13 лютого 2017 р.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КЕЙС-УРОКИ ЯК СУЧАСНИЙ ТРЕНД В ОСВІТІ»
Всеукраїнський конкурс «Кейс-уроки як сучасний тренд в освіті» проводиться за сприянням організації РЕФОБ та освітньої платформи 7W, а також за підтримки спонсора.
Якщо ви – вчитель освітнього закладу, якому небайдуже майбутнє наших дітей та який прагне внести свою частку в розвиток української освіти, у вас є така можливість. Просто зареєструйтеся – заповніть анкету учасника, проведіть в своїй школі кейс-урок, сфотографуйте проведення (3-5 знімків) та опублікуйте світлини на своїй сторінці у Фейсбуці (за відсутності такої можливості знімки потрібно надіслати в редакцію – ). Переможці будуть обрані за допомогою системи Random та нагороджені такими подарунками:
1 місце – 3 комп’ютери для школи та планшет для вчителя-переможця
2 місце – планшет для вчителя-переможця
3 місце – книга «Образовательный взрыв» В.М. Співаковського з автографом
Згідно правил, обмежень по кількості проведення кейс-уроків у одній школі немає, тому – чим більше проведених кейсів, тим більше шансів на перемогу.
Період проведення конкурсу – з 1 лютого 2017 року по 20 травня 2017 року. Оголошення переможців відбудеться 25 травня 2017 року.
Зразок проведення кейс-уроку:
За матеріалами http://konkurs.edufuture.biz/main.html
субота, 11 лютого 2017 р.
Конкурс від Open World Learning
Фіналісти отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади з метою вивчення англійської мови та ознайомлення з українською діаспорою у Канаді.
З нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Канади канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України.
Задля участі у конкурсі потрібно:
- Обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця (для прикладу, Роберта Лінн Бондар, перша канадка українського походження, яка побувала у космосі; Богдан Гаврилишин, канадсько-український меценат тощо).
- Провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості.
- На основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини, можна знімати на мобільний телефон).
- У цій частині конкурсант має самостійно придумати сюжет. Вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик, якщо є така можливість.
- На початку або в кінці відео конкурсантом удовільній формі має бути зазначено те, що даний відеоролик є предметом конкурсу від O.W.L. Open World Learning (для прикладу, «Я беру участь у конкурсі канадсько-української організації O.W.L. Open World Learning з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді. Мене дуже вразила історія (ім’я обраної постаті), тому…»).
Конкурсант повинен:
- Завантажити відзняте відео на канал YouTube;
- Заповнити анкету учасника, вказавши посилання на відео;
- Написати мотиваційний лист (максимум одна сторінка друкованого тексту), описавши, чому обрана постать привернула увагу конкурсанта, та чому учасник конкурсу хоче взяти участь в програмі і приїхати на навчання;
- Надіслати даний пакет документів на office@owl-study.com з приміткою «Конкурс» до 1 березня 2017 року включно;
- Усі файли мають містити прізвище конкурсанта та назву документу (наприклад, «Прокопчук_анкета»).
Фіналісти конкурсу отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку у 2017 році з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.
пʼятниця, 10 лютого 2017 р.
Ліга плюща запустила 250 безкоштовних онлайн-курсів
8 шкіл Ліги плюща запустили одночасно 250 безкоштовних онлайн-курсів на декількох платформах.
До Ліги плюща входять одні з найпрестижніших вищих навчальних закладів світу – вісім приватних американських вишів: Браун, Гарвард, Корнелл, Прінстон, Дартмут, Єльський, Колумбійський та університет Пенсильванії. Всі вони ввійшли до топ-15 вишів за версією World Report 2017.
Члени Ліги плюща мають високі вимоги до своїх абітурієнтів, а тому вступити до них нелегко. Нині ці заклади пропонують 250 онлайн-курсів, що доступні на Class Central.
Усі курси розподілені за категоріями:
- інформатика;
- управління бізнесом;
- гуманітарні науки;
- мистецтво;
- наука;
- здоров’я та медицина;
- математика;
- освіта;
- інженерія.
середа, 8 лютого 2017 р.
Ми об’єдналися для кращого Інтернету
Учні Квасилівського НВК "школа-ліцей" 7 лютого, разом з усім світом, відзначають День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету» #SID2017 Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн. Та не варто забувати про загрози та правила безпечної роботи в мережі.
Під час уроків-тренінгів "Ми об’єдналися для кращого Інтернету" учні мали можливість обговорити безпосередній зв’язок теми зі своїм щоденний досвідом користування Інтернетом та плануванням подальших дій його безпечного використання, починаючі зі спілкування у соціальних мережах, завершуючи якісно налаштованим браузером та безпекою акаунтів. Приємно бачити, як учні відкривали для себе нові можливості для навчання онлайн. Робота у командах показала, що тільки разом ми можемо досягнути успіху.
вівторок, 7 лютого 2017 р.
Мій вибір - безпека в Інтернеті. А твій?
Дорослішати — значить розумітись на серйозних речах. Сертифікат Google — вагомий аргумент інтернет-повноліття. Він підтверджує твою цифрову грамотність, вміння користуватись Інтернетом ефективно та безпечно.
Вивчи навчальні модулі та пройди фінальне тестування.
Найкращих очікує почесне звання «Легенда Інтернету». Стати легендою за
життя -
хіба це не виклик?
7 лютого 2017 року Україна відзначає День безпечного Інтернету
День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня лютого щорічно. Тисячі людей в усьому світі об’єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах та активності у всьому світі.
Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала останні роки, змінюючи фокус від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету.
Не зважаючи на те, діти ми чи молодь, батьки чи вихователі, педагоги чи соціальні працівники, представники індустрії, політики, — ми всі можемо бути зміною та об’єднатися для кращого Інтернету. Створюючи кращий Інтернет, ми спрямовані на заохочування людей на зміну та створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надаючи їм знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.
Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала останні роки, змінюючи фокус від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету.
Не зважаючи на те, діти ми чи молодь, батьки чи вихователі, педагоги чи соціальні працівники, представники індустрії, політики, — ми всі можемо бути зміною та об’єднатися для кращого Інтернету. Створюючи кращий Інтернет, ми спрямовані на заохочування людей на зміну та створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надаючи їм знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.
Проект «Про Інтернет» http://www.prointernet.in.ua/ розповідає про секрети збереження особистих даних, захист від шахрайства, цифрову репутацію + тест.
Що таке Кібербезпека? Про це, за допомогою цікавої історії, розповість компанія Microsoft. А якщо ви впевнені у своїх знаннях, пропоную вам перевірити свій рівень кібербезпеки за допомогою тесту
Що таке Кібербезпека? Про це, за допомогою цікавої історії, розповість компанія Microsoft. А якщо ви впевнені у своїх знаннях, пропоную вам перевірити свій рівень кібербезпеки за допомогою тесту
Посібник із безпеки та захисту в Інтернеті
Інформація про безпеку в Інтернеті та поради від Google
про те, як захищатись від загроз, включаючи фішинг, зловмисні програми
та віруси, шахрайство в онлайн-магазинах, комунікаційні ризики
та викрадання персональних даних. Також він містить рекомендації
з мінімізації цих ризиків як для початківців, так і для найбільш
досвідчених користувачів.
Довідник Google з дитячої безпеки в Інтернеті
Рекомендації для вчителів та батьків по підвищенню навичок інтернет-грамотності та безпеки дітей в Інтернеті.
Грай та вчись: будь онлайн. Чудовий зошит для маленьких діток Скачати PDF
Урок на тему: «Безпечний інтернет». Ресурси для вчителів
В рамках конкурсу для вчителів усієї України: безпечний
Інтернет 2016, було створено банк цікавих ідей та матеріалів з теми
безпечного Інтернету. Посилання на презентації, веб-ресурси та документи
розміщені у вільному доступі на електронній дошці. Користуйтесь
цікавими ідеями та наробками!
Підписатися на:
Дописи (Atom)