середа, 31 травня 2017 р.

Стартує навчання "Сервіси Google у професійній діяльності викладача/адміністратора НЗ"

Відкрита реєстрація на чудовий дистанційний курс від Антоніни Букач "Сервіси Google у професійній діяльності викладача/адміністратора НЗ", які розпочнуть свою роботу з 01 червня 2017 року.
Сайт курсів - http://goo.gl/He9CQa. Запрошуємо на навчання!))
Курс триватиме 1 місяць.
Всього передбачено 10 інструктивних листів, на виконання яких планується 2-3 дні.
Початок курсу - 1 червня 2017 року.
Завершення - 1 липня 2017 року.
Під час навчання учасники будуть працювати в системі Google Classroom, зможуть вивчити можливості додатків Gmail, Drive, Google+, Keep, Calendar, оновленої версії сайтів Google та YouTube.
Учителі й викладачі ВНЗ зможуть опанувати інструменти Google для забезпечення навчального процесу й підтримки дистанційної форми роботи, створять сайт у підтримку навчальної дисципліни, а адміністратори навчальних закладів спробують налаштувати роботу віртуальної учительської.
Усі учасники попрацюють над власним сайтом-портфоліо (оновлена версія сайтів), навчаться записувати власні виступи й публікувати їх онлайн, а також практично випробують переваги використання інструментів Google як для повсякденного життя, так і професійної діяльності.
Після навчання учасники отримають електронний сертифікат (60 годин).
Для реєстрації необхідно мати власну скриньку на GMAIL й заповнити онлайн-форму (додається).

Безкоштовний курс розмовної англійської мови знову у Рівному!




Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. Реєстраційний внесок – 50 грн.
У червні маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в живому спілкуванні з носіями мови. У попередньому році рівняни вже мали можливість пересвідчитися у високій ефективності курсу розмовної англійської мови English Language Dynamics, який регулярно проводиться у різних містах України та інших держав організацією Michael Gott International.
У цьому році команда вчителів перебуватиме у Рівному з 12 по 22 червня 2017р.
Навчання проводиться на шести різних рівнях: від початкового, розрахованого на тих, хто робить лише перші кроки в англійській, до поглибленого, на якому займаються люди, що вільно володіють мовою, але не хочуть зупинятися у своєму розвиткові. Заняття проводяться у
невимушеній атмосфері живого спілкування і спрямовуються у першу чергу на вироблення та закріплення практичних мовних навичок. На навчання запрошуються усі охочі віком від 16 років.

Для запису на курси відкрито попередню реєстрацію за онлайн-адресою:
Реєстрація MGI Рівне 2017

Для визначення Вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для Вас групи слід прийти на співбесіду з викладачами зі Сполучених Штатів, яка буде проводитися у п’ятницю 9 червня з 16:00 до 19:00 та суботу 10 червня з 11:00 до 19:00 за адресою:
м. Рівне, вул. 24 Серпня, 2, Школа-ліцей №2.
Дзвоніть нам: (096) 800-30-57; (050) 515-88-69; (073) 009-91-69.
Щодня з 09.00 – 18.00.
Чекаємо на Вас! Ми переконані, що ці дні інтенсивного та цікавого
навчання стануть справжньою родзинкою літа!

вівторок, 23 травня 2017 р.

Інформатика + англійська мова! Мотивація до навчання :)


Провідні компанії світу набирають студентів на стажування та самих успішних залишають на роботу. Потрапити у штат Bloomberg, отримати наставника в Amazon і зробити внесок у новий проект Apple, – такі можливості отримають студенти-стажери. 
Можливо це і ваш шанс! 
Facebook​ - середня зарплата на місяць: $8 тис.
Microsoft - середня зарплата на місяць: $7,1 тис.
Amazon - середня зарплата на місяць: $6,4 тис.
Apple - середня зарплата на місяць: $6,4 тис.
Bloomberg L.P. - середня зарплата на місяць: $6,4 тис.

Yahoo - середня зарплата на місяць: $6,08 тис.
Google - середня зарплата на місяць: $6 тис.
Adobe - середня зарплата на місяць: $5,12 тис.


Починати вивчати щось нове та працювати над собою ніколи не пізно. 

Розпочніть сьогодні і через рік ви будете собі вдячні!

понеділок, 15 травня 2017 р.

Бій за життя Алінки Жиркової

У 3-річної Аліни Жиркової із селища Клевань Рівненської області діагностували гострий лімфобластний лейкоз - рак крові. Зараз вона лікується в Рівненському онкогематологічному відділенні, де пройшла один блок хіміотерапії. Її Аліна сприймає важко, тому батьки збирають гроші на лікування в Польщі. Для цього потрібні 137 тисяч доларів.

У січні через кашель у Аліни взяли аналізи. Вони були хороші, а за два місяці медики діагностували рак. У березні в неї піднялася температура до 38,5 градуса, яку не вдавалося збити. В лікарні сказали, що це запалення. Взяли аналіз крові, після якого направили до столичного "Охматдиту", щоб зробити пункцію зі спинного мозку. Вона підтвердила діагноз.
"Аліночка дуже бореться за життя. Іноді мені здається, що в неї навіть більше сили, ніж у мене... Ось живеш собі звичним життям, ходиш на роботу, будуєш плани на майбутнє, хочеш з'їздити на море, мрієш купити нову машину, квартиру, дати хорошу освіту дітям. Та в одну мить твій світ руйнує страшний діагноз - у твоєї дитини рак! Це звучить, як вирок. І сказати, що в цю мить земля йде з-під ніг - зовсім нічого не сказати. І все просто перевертається з ніг на голову. І ти задихаєшся, твоє життя втрачає будь-який сенс. У голові лише питання, на які нема відповідей: Що буде далі? Що робити? Де брати гроші? Як це сталося? За що це мені? Чому саме вона? Моя найбільша і найдорожча мрія - це життя донечки! Благаю, допоможіть здійснитися моїй мрії", - каже Світлана Жиркова, мати дівчинки.
"Хімія, яку вводять Аліночці накопичується в організмі та викликає біль, який ламає тіло. Аналізи не покращуються - лейкоцити, тромбоцити, гемоглобін падають. Постійно скаче температура, а ще біль у ногах, спині та голові, настрій, що змінюється. Донечка постійно питає, коли можна йти додому. Я ледь стримую сльози, постійно намагаюся посміхатися та підбадьорювати мою кровиночку, аби на її обличчі хоч на мить засяяла усмішка. Я дуже вдячний всім, хто нас підтримує, каже, що за нас молиться. Це ще більше нас загартовує", - каже Руслан Жирков, батько дівчинки.
Реквізити для допомоги:
Рахунок Приватбанку 29244825509100, МФО 305299, КОД 14360570 Жиркова Світлана Олександрівна ІНН: 3259013100
карта «ПриватБанк» 5168 7427 0485 2114 (мати Жиркова Світлана)
Тато Аліни - Руслан Жирков: тел.: 096 127 95 83

https://www.facebook.com/BiyzazityaAlinkyzirkovoi/
https://vk.com/club145809591


Сьогодні 15 травня - Міжнародний день сім’ї!

Сьогодні, 15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.
Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.
Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння! Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

вівторок, 9 травня 2017 р.

Чому педагоги не помічають змін навколо?

Яке покоління сьогодні здобуває освіту? 
Те, що виросло перед екранами. Екранами телевізора, комп’ютера, планшета, смартфона. Переважна більшість інформації якою оперує це покоління здобута з екранів. Та давайте спробуємо зануритись в проблему глибше. Молодь, що зараз навчається, візьмемо за складову вікову групу від 3 до 23 років, бо це більшість контингенту. Вони здобувають освіту — від дитячого садка до магістерських програм вищих навчальних закладів. І переважно проводять свій час перед екранами. Відпочиваючи вони дивляться мультфільми, фільми та серіали, якісь відео ролики в Інтернеті, передачі і т.п. Так само вони і навчаються. Готують презентації, пишуть ессе, реферати. Якщо читають підручники, книги, чи шукають інформацію в мережі, це теж відбувається з екранів і на екранах. І така взаємодія для них є ефективною і зрозумілою.
Тепер, дозвольте звернути вашу увагу на те, як працюють вчителі і викладачі в навчальних закладах і як вони намагаються взаємодіяти з цим поколінням, які методи використовують. А педагоги в переважній більшості сьогодні існують перед екраном, а не по той бік. І в цьому полягає наша проблема, коли сформувалось покоління, яке звикло споживати більшість інформації з екрану, а в навчальному закладі все відбувається інакше.Через це виникає когнітивний диссонанс. І здавалось би здібні і розумні учні та студенти не сприймають навчальний матеріал, відмовляючись навчатись. Тому що їм його пропонують у незрозумілій формі, яку вони не можуть зупинити, поставити на паузу, перемотати, прослухати та продивитись за необхідності ще раз. Також хочу звернути увагу, що в майбутньому це покоління і далі продовжить взаємодіяти з екранами в своїй професійній діяльності — в офісах, кабінетахПогляньте навіть на сучасну побутову техніку: холодильники та пральні машини…, теж обладнуються екранами, бо виробники розуміють, що потрібно покупцеві і як йому краще взаємодіяти з технікою. В цей же час давайте подивимось на те, як готують вчителів. 

неділя, 7 травня 2017 р.

Popplet - карти знань

Popplet - простий у використанні і потужний по функціоналу сервіс, що дозволяє створювати ментальні карти та інформаційні моделі.
Він дозволяє:
👍додавати елементи з текстом, картинками;
👍додавати відео з YouTube і Vimeo;
👍міняти кольори кожного елементу і фону карти в цілому;
👍спільно редагувати карту;
👍зберігати карту у вигляді зображення або pdf файлу;
👍публікувати ментальну карту;

пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Італійський учитель дав учням завдання на літо, і став зіркою Інтернету

Щоб бути вчителем, від якого учні в захваті, треба мати дар від Бога. Очевидно, він є в одного італійського педагога, який прославився після того, як дав своїм учням завдання, що складалося аж з п’ятнадцяти пунктів!
Чезаре Ката, що працює в школі Polo Scolastico Paritario “Don Bosco”, розташованій в містечку Фермо на Адріатиці, перед канікулами вручив своїм учням список завдань на літо. А щоб, бува, хтось його не втратив, учитель опублікував завдання на своїй сторінці у “Фейсбуці”. Популярність, з якою по мережі розповсюдилися завдання на літо, перевершила навіть вірусну рекламу.
Список учителя назбирав не тільки купу лайків та репостів - його передрукувало чимало італійських газет. Він виявився і справді дуже зворушливим. При чому скористатися ним зможуть не тільки учні італійця, але й дорослі, що заплуталися у повсякденних турботах та відчувають втому від життя.
Ось що порадив учитель своїм вихованцям:

четвер, 4 травня 2017 р.

Для проектної діяльністі у пригоді стануть 10 найпопулярніших методик генерації ідей

Як відомо, основним способом вирішення творчих питань є пошук нових ідей. На це деколи витрачається неймовірна кількість ресурсів, однак знайти вірне рішення вдається далеко не завжди. Пропоную дуже корисну підбірку технік від відомих авторів, які можуть допомогти вам краще орієнтуватися в потоці думок і доводити до логічного пояснення заповітну ідею.
1. Брейнштормінг
Автор — Алекс Осборн (Alex Osborn)
Основний принцип полягає в тому, щоб розвести в часі генерування ідеї та її критику. Кожен учасник висуває ідеї, інші намагаються їх розвивати, а аналіз отриманих рішень проводиться пізніше. Іноді використовують «німий» варіант мозкового штурму — брейнрайтінг (brainwriting), коли ідеї записуються на паперці, який учасники передають одне одному, вносячи нові міркування, що виникли. Ще одна модифікація брейнштормінгу — метод номінальних груп, суть якого полягає у розділенні висунутих ідей від їх авторів, що створює сприятливі умови для висунення будь-яких ідей будь-яким учасником наради.
2. Шість капелюхів