середа, 20 грудня 2017 р.

Безкоштовний тренінг “Тестування у роботі учителя”

Ви вже думаєте про Новий рік? Чудово! У нас для вас є подарунок! Тренінг “Тестування у роботі учителя” для педагогів, які бажають навчитися використовувати Go Pollock, Google-форми, Kahoot, Plickers для проведення он-лайн досліджень, опитувань, створювати предметні тести, налаштовувати автоматичну перевірку відповідей та працювати із даними.
Який сервіс самий ефективний? З вами будуть розбиратися Віталія Тимчина, Василь Станіславчук, Валентин Філіпчук.
Попередня реєстрація обов’язкова за формою https://goo.gl/forms/HfMysrUtj6MaUCpt2
Участь у заході є безкоштовною.
28 грудня, 10.00-15.00, РОІППО (вулиця Вячеслава Чорновола, 74, Рівне)
Максимальна кількість учасників – 20.
Кому цікаво?
Усім освітянам!

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Дистанційний курс "Е-дидактика та змішане навчання"

Дистанційний курс від Oksana Pasichnyk “Е-дидактика та змішане навчання”.
Усі завдання курсу наразі доступні на сайті open.ucu.edu.ua. Якщо до 15 січня виконати 75% поточних завдань та тестів курсу, отримати не менше 12 балів (з 16) за підсумковий тест, можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації протягом 72-годинної програми.

неділя, 17 грудня 2017 р.

Як прокачати свої вміння для ефективної взаємодії з людьми, технологіями та світом у майбутньому

Наскільки ви любите прогнози? А про торішній сніг? От, до прикладу — наступного понеділка “Український Тиждень” опублікує спільний із The Economist проект — “Світ у 2018-му”. У світовому контексті розповідатиметься про роботизацію, дронів, інтернет речей, економічне зростання країн Азійсько-Тихоокеанського регіону. Натомість в українській частині читатимемо, зокрема, про Парламент, децентралізацію, медичну та пенсійну реформи. Здається, що майбутнє настає всюди, а до нас невтомно приходить учорашній день.
Але чи готові ми до настання 2018-го, 2019-го, 2020-го років..? Можливо, цей нескінченний день бабака — імбринів часовий контур, в який ми самі неусвідомлено замкнулися з чистого і відвертого страху перед незвіданим? Чого ж нам бракує, щоб допустити майбутнє в Україні вже сьогодні? Одна з можливих відповідей — у нашому суспільстві ще не зібралася критична маса громадян, оснащених для реалій майбутнього, що стрімко наближається. Проте світове визнання українських митців, інноваторів, стартаперів, активістів та науковців свідчить — знання, компетенції, навички майбутнього в Україні є і навіть більше — вони потужно генеруються тут, а відтак можуть і мають ширитися в суспільстві.

понеділок, 11 грудня 2017 р.

Безкоштовний дистанційний курс "Додатки Google у професійній діяльності".

Друзі, рекомендую звернути увагу на цей курс від Антоніки Букач.
Відкрито реєстрацію для навчання за дистанційним курсом "Додатки Google у професійній діяльності".
Антоніна запрошує всіх бажаючих!)))
* Анонс https://goo.gl/pcDp29;
* Реєстраційна форма https://goo.gl/in34Pm
* Навчальна програма (60 годин) https://goo.gl/bJqc9P

неділя, 10 грудня 2017 р.

ФОРУМ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ INED

Форум інноваційної освіти був неймовірно цікавим. 200 вчителів та директорів шкіл з усієї України зібрались обговорити інноваційні зміни в освіті. Кожен спікер, кожен тренер хотів бути максимально корисним аудиторії. І їм це вдалось на всі 100%. Дуже дякую організаторам за вашу роботу і за можливість познайомитись з цікавими та прогресивними педагогами. Я дуже раділа, зустрічі з двома колегами з Рівненської області - це Svitlana Chergeyko та Лєна Гончарук 
(вчитель початкових класів у Шубківській ЗОШ І-ІІІ ст.). Анна Жарова розповідала про навички ХХІ ст., яким потрібно навчати з дитинства, та освітні технології, які можуть у цьому допомогти. Під керівництвом Данііла Гармаша та Андрія Чухлєба я створила свого першого робота та дізналась про нові предмети у контексті формування ключових компетентностей нової української школи. А кожна каво-перерва доповнювалась новими знайомствами, інформацією з майстер-класів і враженнями.

Година Коду 2017


#HourOfCode Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учасників у більш, як 180 країнах світу. До події Година Коду 2017‬  долучились члени кафедри природничо-математичної освіти РОІППО та учителі інформатики що працюють з учнями початкових класів ЗНЗ Рівненської області, а також учні Квасилівського НВК "школа-ліцей". Заходи проходили у дуже дружній та веселій атмосфері. Приємно було бачити як учасники допомагають один одному та радіють перемогам.
Всім вдалось виконати умови курсу та отримати свій сертифікат. Педагоги повезуть ініціативу у свої школи, адже кожен може організувати заходи в рамках Години Коду. А для дітей подібні заходи показують, що програмування може бути веселим та цікавим.
Деталі https://hourofcode.com або https://code.org

пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

Марафон написання листів

ЩО ТАКЕ МАРАФОН НАПИСАННЯ ЛИСТІВ?
Це – глобальна та щорічна правозахисна кампанія, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

ЯК ПРИЄДНАТИСЬ?

Підпиши петицію на підтримку цьогорічних героїв та героїнь Марафону. Ти можеш зробити це онлайн на цьому сайті:


Коротко про мій захід...
Чи можемо ми зробити цей світ кращим? Чи можуть наші маленькі дії давати великі результати? Чи краще опустити руки і чекати? Ці питання турбували учнів Квасилівського НВК під час розмови про Глобальні цілі сталого розвитку, а саме «мир і справедливість» та «співпраця заради досягнення цілей». Ми всі мріємо про мир та справедливість. А чи можуть наші маленькі дії давати великі результати ми вирішили перевірити практично і долучилися до #МарафонНаписанняЛистів з http://marathon2017amnesty.org.ua/