середа, 31 січня 2018 р.

How Computers Work або як працює комп’ютер

 Дуже раджу подивитись шість коротких відео, які навчають, як працюють комп'ютери! Ці відео чудово підійдуть для використання на уроці. Ідеально працює переклад на українську мову через авторматичний переклад у субтитрах. 











понеділок, 29 січня 2018 р.

Заходи до Дня безпечного Інтернету в Україні 2018


6 лютого 2018 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Запрошуємо приєднатися до нас та підтримати День безпечного Інтернету!

* Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, включаючи інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid
* День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID
* День безпечного Інтернету у Твіттері: https://twitter.com/UkraineSID
* Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: ukraine.sid@gmail.com
* Для участі у вебінарі з підготовки до заходів до Дня безпечного Інтернету слідкуйте за новинами на офіційній сторінці у Фейсбуці.
* Зареєструвати запланований захід до Дня безпечного Інтернету можна за формою. 



субота, 27 січня 2018 р.

П'ять ігрових прийомів, які допоможуть зробити урок цікавим


Добірка універсальних ігрових прийомів для активізації уваги учнів та підвищення їх пізнавального інтересу на уроках.
Помічаєте, що під час уроку учні втрачають увагу? Таке буває, особливо при вивченні нового матеріалу. А що ж робити, коли за програмою треба все ж таки «вичитати» основну теорію?
Щоб урок не перетворився на лекцію, спробуйте під час заняття переключати увагу учнів. Для цього якнайкраще змінювати форму роботи з пасивного вивчення до активного навчання. Пропонуємо добірку простих і цікавих прийомів для цього:

1. Прийом «Так чи ні»

пʼятниця, 26 січня 2018 р.

Запрошую пройти тестування до Дня безпечного Інтернету

OPEN CALL! Розшукуються Агенти Змін-2018!

Запрошують учнів 8-10 класів з усієї України
взяти участь у 4-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з Малою Академією Наук.
Шукають активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.
ЩО? Інтерактивні заняття, мотивуючі зустрічі із відомими людьми, унікальні екскурсії, арт-терапія, розвиток креативності та критичного мислення, ранкова йога та нічне багаття, індивідуальна та групова робота, вихід із зони комфорту, нові друзі на все життя, і той досвід, який отримаєш тільки з нами!
ДЕ? Пуща-Водиця, International Scientific Creative MANLAB.CAMP
КОЛИ? Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді). 1-й етап Школи для однієї з груп - з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25 березня.
СКІЛЬКИ? Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами.
ХТО? Учні 8-10 класів з усієї України
ЯК?
Для участі у школі необхідно до 14 лютого 2018 року (дедлайн - 23:59):
1) заповнити анкету за лінкомhttps://goo.gl/forms/eGFkHRMNbS1cTRVz2

Метод Storytelling: як зацікавити дітей, розповідаючи історії

Пізнавальні історії на варті цікавого навчання.
Розглядаємо особливості та переваги сторітелінгу – одного з найцікавіших та найпродуктивніших сучасних методів навчання.
Як зацікавити учнів своїм предметом чи новою темою? Просто розповісти їм про важливість навчання та здобуття знань? Це більше не працює. Сучасні діти губляться серед оточуючого їх інформаційного шуму, тому якщо розказані вчителем факти одразу не зачепили, вони автоматично потрапляють до категорії нецікавих.
Виникає питання: як треба вести урок, аби не просто привернути увагу дітей, а ще й стимулювати їх до подальшого поглиблення знань? І тут на допомогу може прийти неординарний метод навчання: сторітелінг.
Сторітелінг (storytelling) – це мистецтво розповідати історії з метою навчання, керування шляхом донесення змісту повідомлення за допомогою спеціальної методики.

Чому сторітелінг — ефективний прийом?

вівторок, 9 січня 2018 р.

GoCreate: інкубатор учнівських проектів

Пропонуємо вам та вашим учням взяти участь в інкубаторі учнівських проектів GoCreate.
Проектне навчання – одна з найперспективніших моделей сучасного освітнього процесу. Воно допомагає формувати в учнів необхідні життєві компетентності: мовленнєві, інформаційні, соціальні. Це і самостійне здобування знань, і їх систематизація, і можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, і вміння бачити проблему і вирішувати та багато іншого.
Під час участі в програмі команди-учасниці, що складатимуться з викладачів та учнів навчальних центрів, отримають можливість опанувати методи впровадження проектного навчання – відвідати тренінги та воркшопи з проектного менеджменту та фандрейзингу, розробити власний проект, залучити кошти на його реалізацію та, власне, реалізувати його.
Програма покликана:
1. Поширити знання: допомогти учням опанувати базові навички ведення проектної діяльності.
2. Надати фінансову можливість реалізації проекту: команди-учасниці зможуть залучити необхідне фінансування шляхом краудфандингу на платформі GoFundEd.